Airpad film

Airpad AP502 or AP503, jsou schopné zpracovávat různé druhy filmů. Jestliże potřebujete ochránit produkt, nebo zaplnit mezery, pak je vhodný standartní film. V připadě że potřebujete antistatickou ochranu nebo jestli je produkt vystaven extremním situacím, potom můžete užít antistatický, nebo vícevrstvý film.

 FROMM Standard film  FROMM Antistatic film	 FROMM Muli-layer film
FROMM Standard film FROMM Antistatic film FROMM Muli-layer film

Standardní folie: Polyetylenové fólie o tloušťce 65 µm slouží jako ochrana  produktu nebo k vyložní mezer . Folie je k dispozici v rolích o 500 m (váha cca 18,7) a v rolích o 700 m   (váha cca 13.4 kg).

Lehké folie: Polyetylenové fólie s tloušťkou 45 µm jsou  vhodné zejména jako ochrana lehkého zboží. Na roli je 1000 běžných metrů , čili  je velmi efektivní a ušetří časté výměny filmových rolí.

Anti-static folie: Z polyethylenu, tento film ma tloušťku 65 µm a svým anti-statickým vlastnostem je  vhodný především jako ochranný a fixační materiál pro elektronické produkty.

Multilayer-Folie: MLF-film je vícevrstvý film, sestávající z vrstev polyethylenu a druhého plastového materiálu který slouží jako bariérová vrstva proti propuštění vzduchu. Na rozdíl od PE/PE – folie se vyznačuje tento film vysokou hustotou plynu. Tím ma  vyšší odolnost vůči venkovnímu tlaku a také proti extrémním výkyvům tlaku vzduchu. Přes pouhých  42µ tloušťky je folie extremně silná a proto je vhodná pro velká zatížení, nebo pro ochranu křehkého, fragilního zboží v letecké nákladní dopravě. MLF-fólie o tloušťce 42μ  nabízime  v délkce 900 m

Velikosti vzduchových polštářů Airpad

  • Type L: 40 mm / 1 9/16"Fromm Velikosti vzduchových polštářů Airpad
  • Type L: 60 mm / 2 1/3"
  • Type L: 80 mm / 3 1/8"
  • Type L: 160 mm / 6 1/4"
  • Type XL: 160 mm / 6 1/4"
  • Type XXL: 160 mm / 6 1

 

 Použití a výhodyFromm - Balení do vzduchových polštářů

Kvalitní, ekonomicky a ekologicky výhodné balení.

 

Test - Airpad polštáře


zpět na: Airpad