Výrobní střediska

Skupina FROMM navrhuje, vyvíjí a vyrábí širokou škálu systémů a materiálů na balení výrobků a palet. V naší nabídce najdete páskovaci stroje a zařízení, ovinovací balící stroje na balení palet, Airpad - systém vzduchových polštářů a spotřební materiál.

Vývojové středisko

Ve vývojovém středisku FROMM (Německo) pracuje zkušený tým odborníků, který vyvíjí s pomocí nejmodernějších 3D-CAD systémů nové technologie a produkty. Nejnovějsí testovací postupy zaručují nejvyšší úroveň kvality FROMM.

FROMM SYSTEM - Německo
FROMM SYSTEM - Německo

Výroba strojů a přístrojů

Ve výrobních závodech firmy FROMM se produkuje 24 hodin denně. Tým vysoce kvalifikovaných specialistů vyrábí na počítači řízených strojích výrobky, které splňují nejvyšší nároky na kvalitu .

Všechny přístroje a stroje jsou důkladně přezkoušeny, dřív než opustí závod. Podnik získal certifikaci ISO 9001.

FROMM Italiana   FROMM Obalové Systémy - Slovensko
FROMM Italiana   FROMM Obalové Systémy - Slovensko

Výroba plastových pásek z polyesteru a vícevrstvých nafukovacích folií

STARstrap ™ se vyrábí na moderních vytlačujících zařízeních výhradně z recyklovaného polyesteru z PET lahví. Tyto pásky zaručují vysokou kvalitu páskovaní při použití strojů a přístrojů FROMM.

Na vytlačovacích zařízeních se vyrábějí různé typy fólií pro vzduchové polštáře Airpad. Speciální typy fólií zaručují vysokou únosnost jednotlivých částí airbagů. Závody získaly certifikaci podle ISO 9001 a ISO 14000.

Z logistických a ekologických důvodu se naše výrobní závody na spotřební material nacházejí v Německu, v Chile a v Thajsku.

FROMM Německo   FROMM Německo   FROMM Chile   FROMM Thailand
FROMM Německo   FROMM Německo   FROMM Chile    FROMM Thailand 

Recyklace PET

Ve Fromm recyklačních závodech se vyrábí z použitých PET lahví vysoce kvalitní mlety materiál , aglomeráty a regranuláty pro výrobu PET pásky, potravinových folií, textilu a nápojových lahví. Tím splňují FROMM PET výrobky nejpřísnější ekologické požadavky. Závod je certifikován v souladu s ISO 9001 a ISO 14001.

FROMM Německo
FROMM Německo


zpět na: O společnosti