Dřevařský průmysl

dřevařský průmysl

Fromm 

má již mnoho let  vedoucí postavení na trhu v dřevařském průmyslu ve spojení s automatickými páskovacími stroji. Zpočátku dodával Fromm páskovací stroje na ocelovou pásku. Nyní s novou, vylepšenou technologií na výrobu polyesterových  pásků můžeme nabídnout zdokonalení, tedy přestup z ocelových pásků na polyesterové vázací pásky při velmi nízkých nákladech.

Pokud máte páskovací hlavu na ocelovou pásku, kontaktujte nás a uvidíme jaké můžete udělat finanční úspory s novou FROMM páskovácí hlavou na plastové pásky.

Fromm nabízí samozřejmě vedle automatických linek celou řadu páskovacich strojů.

Pro stanovení nejvhodnějšího způsobu zajištění zboží se musí zvážit max. vzdálenost k zákazníkovi, metoda zabezpečení zboží a způsob dopravy. Stejně tak se musí vzít v úvahu počet pohybů balíků a geografická a klimatická situace.

Nejlepší zajištujicí metoda se provádí  pomocí vysoce odolných STARstrap ™  polyesterových pásku. Naše páskovací systémy, skládající se z různých ručních, akumulátorových a pneumatických páskovačů a automatických páskovacích zařízení, jsou přizpůsobeny k používání příslušných polyesterových pásků a byly patřičně testovány.

 

Fromm - Dřevařský průmyslTradiční balení dřeva:  zboží  je zabezpečeno jednoduchým páskováním. To lze provést ručně nebo automaticky. Při autmatickém páskování  je možná simultání komprese zboží.

Fromm - Dřevařský průmysl
Zabezpečení  zboží jednoduchým  páskováním se současným použitím  dřevěných  sanic. 

Fromm - Dřevařský průmysl
Zajištění  zboží  páskováním, se souběžným použitím rohových chráničů nahoře a dřevěných  sanic dole.

 Fromm - Dřevařský průmysl
Zajištění  zboží  páskováním,  se  souběžným použitím rohových chráničů nahoře a dole.

 Fromm - Dřevařský průmysl
Zajištění  zboží  páskováním a současné použití dřevěných  sanic nahoře a rohových chráničů dole.

 Fromm - Dřevařský průmysl
Dřevěné tyče a kůly se zajištují jednoduchým použitím pásků.

EFB200 FROMM
FROMM EFB200 Ekonomický poloautomatický zaváděcí páskovací systém.


zpět na: Využití v průmyslu