AP502

Produkce na místě, na míru a  „just in time“. 

AP502  umožňuje vyrábět vlastní ochranný a výplňový materiál na místě, přizpůsobený velikosti a potřebám Vašeho zboží. Pouhým stisknutím tlačítka můžete načíst uložené programy a produkovat různé velikosti polštářů. Vyrábíte přesně to množství které potřebujete. Koncept vlastní  produkce obalových materiálů má značnou výhodu vzhledem ke skutečnosti, že ochranné a výplňové materiály jsou všeobecně velmi objemné. Drahé náklady na dopravu a skladování odpadají, přepravován a uskladněn je jen film. Váš zákazník má v případě likvidace minimální množství odpadu. 

AIRPAD Model AP502 pracuje automaticky bez personálního dohledu. Snadná manipulace. AIRPAD systém je celosvětově patentovaný. 

AIRPAD ochranný a výplňový materiál

S AIRPAD strojem mohou být zpracovány Fromm folie různých typů a tlouštěk (ARIPAD FILM).Tak je možné vyrobit se stejným strojem jak jednoduchý plnicí materiál, tak i  velmi odolný a nárazy pohlcující ochranný materiál. AIRPAD ochranný a výplňový materiál se stáčí do pásů vzduchových polštášřů. Jednotlivé řádky jsou perforované a mohou být odděleny bez dalších pomůcek snadno na požadovanou délku. Stupeň plnění jednotlivých polštářků může být individuálně dávkován. 

Optimální ochrana produktů.

Ochranná funkce AIRPAD rohoží je vynikající díky vysoké zatřžitelnosti jednotlivých ochranných elementů. V závislosti na typu filmu, může jednotlivé elementy zatížit  s více než 100 kg, produkt je dobře chráněn proti otřesům a nárazům. Vzhledem k tomu, AIRPAD polštáře mohou být vyráběny v různých provedeních - velké, malé, těžké, lehké - chrání optimálně zboží na všech dopravních cestách.

Airpad 502 mužete dostat také do pronájmu nebo dokonce zdarma – v závislosti na množství spotřebního materiálu.

AP502

Délka rozloženeho stroje: 1600 mm (bez Airpad filmu)
Délka zabaleného stroje: 1200 mm
Šířka: 767 mm
Výška: 1292 mm
Váha: 228 kg

FROMM AP502 / AP503  - prospekt

 AP502 - AIRPAD ochranný a výplňový materiál

 

Výhody AP502:

  • Program umožňuje výrobu polštárů různých rozměrů
  • Změna programu stlačením tlačítka
  • dvojitá rychlost
  • 110 a 230 V
  • Výroba podle potřeby - ukládání objemného materiálu odpadá.FROMM AP502
  • Nízké náklady na dopravu, ochrané polstaře se skládaji z 99% vzduchu a 1% fólie
  • Vynikající ochranné funkce diky  vysoké zatížitelnosti
  • Celková úspora ve srovnání s konvenčními systémy balení je v rozmezí 30 - 50%
  • Žádné nežádoucí účinky pro spolupracovníky kvůli  prachu a špíne.
  • Airpad polstaře mohou být znovu použity nebo snadně odstraněny.
  • Rychlý a kvalitní servis 

  45 programů                                 2 pásy fólie                                      tlak vzduchu-svary-perforace        ochrana rukou

  Fromm AP502 - 45 programů          Fromm AP502 - 2 pásy fólie         FROMM AP502 - tlak vzduchu-svary-perforace       FROMM AP502 - ochrana rukou        

 

Airpad - zásobovací systém
Airpad - jak používat AP502
Nezávazná poptávka

zpět na: Airpad stroje